Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 76

1978. "Medfilex Pécs" eozin mázas Zsolnay porcelán plakett (108mm) + 1984. "Magyarország-Ausztria Bélyegkiállítás / Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán plakett (103mm) T:1-,2
30616.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

1984. "OKISZ 1984 BNV / A bemutatott kiváló termékért - Elnökség" kétoldalas Br plakett (105mm) T:2
30617.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1990. "Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Miniszertől" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (2x) peremen jelzett, sorszámozott. Kiadatlan típus, az éremképet később megváltoztatták. Szign.: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) T:1- / Hungary ~1990. "Count István Széchenyi (1791-1860) The Greatest Hungarian" Ag and gilt Ag commemorative medal pair (2x) marked and numbered on edge. Unissued type, the image on the coin was later changed. Sign: Bozó/SzG. (36,50g és 36,11g/0.925/42,5mm) C:AU
30618.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

30619.

Rufpreis:
5 000 HUF

1998.é "A Haza minden előtt 1899-1948 / 1998. október 7." ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-
30620.

Rufpreis:
800 HUF

2002- . "Kovács István díj" Cu emlékérem (60mm) T:1 (eredetileg PP)
30621.

Rufpreis:
2 000 HUF

2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" ezüstözött Br díjérme (60mm) + 2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-
30622.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa: 2008. "Kálmán Imre / Csárdáskirálynő" Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / A Denevér" Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) eredeti operett CD-vel, tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP  Austria-Hungary coin pair: 2008. "Imre Kálmán / Csárdásfürstin" Ag medallion (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / Die Fledermaus" Ag medallion (20g/0.925/40mm) in original box with operetta CD, certificates and information C:PP
30623.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

DN "Szentes város díszpolgára" Br emlékplakett (102mm) T:2
30624.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Dr. Cseh Zoltán emlékverseny / Fehérgyarmat" fém emlékérem (45mm) T:2
30625.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "GEAC (Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club)" zománcozott Br emlékérem, füllel (22x46mm) T:1-
30626.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban (72,014g/0.925/50mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
30627.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF