Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 76

ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztartóban, dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1
30592.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "II. Rákóczi Ferenc" kétoldalasoldalas Cu emlékérem (40,5mm) T:1-
30593.

Rufpreis:
1 800 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "Széchenyi István / Születése 200. évfordulójára" kétoldalasoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30594.

Rufpreis:
1 800 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Kossuth Lajos / Emlékül a Magyar Honvédségtől " kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30595.

Rufpreis:
1 800 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30596.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" Br díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2 patina
30597.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tőrös Gábor (1934-) DN "Bethlen Gábor 1580-1629" Br emlékplakett (137mm) T:2 ph.
30598.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Oszkár (1888-1955) ~1930-1940. "A magyar kivitel fejlesztéséért M. K. Külkereskedelmi Hivatal" Br plakett (2x) (70mm) T:2
30599.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Vastagh György (1868-1946) 1911. "Erzsébet királyné - Magyarország védő angyala / Drezdai Egészségügyi Világkiállítás - A Magyar Állam Pavillonja" Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina Hungary 1911. "Queen Elisabeth - Protector angel of Hungary / International Hygiene Exhibition in Dresden" commemorative Br medallion. Sign: György Vastagh (60mm) C:XF small patina HP 6364.
30600.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vágó Dezső (1882-1945) 1911. "József főherceg / Nemzetközi Vas- és Gépipari Újdonságok és Szabadalmak Kiállítása Budapest 1911" kétoldalas Br plakett (58,5x65,5mm) T:1-
30601.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
10

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2 ly. 1867. "For opening of Parliament in 1865" Br medallion (39mm) C:XF hole
30602.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1885. "Emlékérem a budapesti országos kiállításra" Br emlékérem "RUDOLF TRÓNÖRÖKÖS A KIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / AZ 1885-IKI BUDAPESTI ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS EMLÉK ÉRME", "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 ph., patina, szennyeződés
30603.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF