Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

1938. "F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország - Budapest 17. április 5." jelzett, aranyozott Ag birkózó érem füllel (18,37g/0.800/38mm) T:1-,2 Italy / Firenze 1938. "F.I.A.P. / Italy - Hungary Budapest - 5th March 17" hallmarked, gilt Ag wrestler medal with ear (18,37g/0.800/38mm) C:AU,XF

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : adamek_réka