Tétel

Katalognummer:

31063.
Beendet 335. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

140 000 HUF

Beschreibung:

1946. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje" aranyozott és zománcozott jelzett Ag kitüntetés, mellszalag nélkül, zománcozatlan rendjelvény változat T:1-,2 Hungary 1946. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanders's Cross" enamelled and gilt, hallmarked Ag decoration, without ribbon, variant: order badge overlay without enamel C:AU,XF NMK 490.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg