15728.
Beendet 335. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve, Bp. 1963, Sport Sakkönyv. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 3350 példányban.