Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Beschreibung:

Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszavával. Bp.,1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó szennylappal, az elülső szennylap hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván