Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Egyetemes Magyar- s Erdélyországi kath. egyházi névtár az 1863/1864-ik évre. Szerk.: Jászapáthi Imrik József. Első évi folyam. Pest, 1863, Vodiáner F. (Wodianer F.), 1 t.(címkép, Scitovszky János bíboros, hercegprímás, esztergomi érsek litografált portréja)+ +2+XXVI+584 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor