15037.
Beendet 335. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőkben. Fordította Endre Dénes. Wien-Budapest, é.n. (1926), Dabubia kiadása, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Nagyon szép állapotban!