15009.
Beendet 335. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
DDSG: A Duna Passautól a Fekete Tengerig. Bp., 1914. Első Duna-Gőzhajózási Társaság. 160p hozzávlaó térkép nélkül. Gazdag képanyaggal és reklámmal. Aranyozott egészvászon kötésben.