15007.
Beendet 335. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Baktay Ervin: Indiai éveim I-II. kötet. SzeFHE magyar regényei. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938 után), Révai-nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.