Arthur Heye: Nyugat peremén. Fordította: Dr. Vass Péter. Ismeretlen vi... https://www.darabanth.com/de/335-Fernauktion/335.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Arthur-Heye-Nyugat-peremen-Forditotta-Dr-Vass-Peter-Ismeretlen-vilagok-Bp-en-Athenae~II1790993
1790993
15649
335
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Arthur Heye: Nyugat peremén. Fordította: Dr. Vass Péter. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, az eredeti papír védőborítót hátulra beragasztották.
: tánczos_gábor