Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Magyarország művészeti emlékei. I. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. Bp., 1938, Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozat-kötésben, kopott, foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor