Magyarország művészeti emlékei. I. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Ger... https://www.darabanth.com/de/335-Fernauktion/335.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Magyarorszag-muveszeti-emlekei-I-kot-Szerk-Gerevich-Tibor-1-Gerevich-Magyarorszag-romC3~II1882863
1882863
15848
335
Books: History
Beschreibung: Magyarország művészeti emlékei. I. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. Bp., 1938, Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozat-kötésben, kopott, foltos borítóval.
: tánczos_gábor