Dr. Eugen Holländer: Die Karikatur und Satire in der Medizin. Stuttgart, 1905, Ferdinand Enke. Német nyelven. Számos illusztrációval. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, egy lap kijár.