30354.
Beendet 334. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:2 kis patina