Varga István (1917-?): Kaszáló paraszt. Olaj, karton. Jelzett. keretb... https://www.darabanth.com/de/334-Fernauktion/334.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Varga-Istvan-1917-Kaszalo-paraszt-Olaj-karton-Jelzett-keretben-34x25-cm~II1872775
1872775
10203
334
Beschreibung: Varga István (1917-?): Kaszáló paraszt. Olaj, karton. Jelzett. keretben 34x25 cm
: adamek_réka