Sidelszki jelzéssel: Krisztus a kereszten. Olaj, vászon, festék hibákk... https://www.darabanth.com/de/334-Fernauktion/334.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Sidelszki-jelzessel-Krisztus-a-kereszten-Olaj-vaszon-festek-hibakkal-80C39760-cm~II1873484
1873484
10173
334
Beschreibung: Sidelszki jelzéssel: Krisztus a kereszten. Olaj, vászon, festék hibákkal, 80×60 cm
: vörös_iván