Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

1938 M. Francois jelzéssel: Hegyi táj. Akvarell papír. 30x25 cm Üvegezett keretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván