https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 130
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1734668
15605
334
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss István: A pápai plébánia története. Jókai Reprint 3. Pápai, 1996, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1600516
15608
334
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1737257
15609
334
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1651148
15612
334
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyoszlop,2001, Bakonyoszlop Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1782692
15613
334
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1719353
15615
334
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1719184
15617
334
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mezőörs, Mindszent és vidékének helytörténete. Szerk.: Gyurkovits Réka-Szabó Gyula. Magyar Műhely Füzetek 3. Mezőörs, 2000, Magyar Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés, kijáró címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1719191
15618
334
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mezőkovácsháza története. Szerk.: Mucsi Tiborné. Mezőkovácsháza, 2001, Mezőkovácsháza Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1782645
15620
334
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Visegrády Gabriella: Parti szél. Budapest, [1943.] Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon-kötésben, színes, illusztrált kiadói papírborítóban. A borító szélei kissé szakadtak, ettől eltekintve jó példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1750975
15621
334
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Zalakaros Város Önkormányzata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1786117
15622
334
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1785191
15623
334
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kútvölgyi Mihály-Viga Gyula-Viszóczky Ilona: Matyóföld rózsái Bp., 2006. Timp kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse