A 300 éves Soproni Szentbenedekrendi Sz. Asztrik Kat. Gimnázium jubileumi értesítője az 1935/1936. iskolai évről. Közli: Sziklai Jenő. Sopron, 1936, Székely és társa. Kiadói papírkötés, egy-két ceruzás aláhúzással.
Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete: Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében. Varga Domokos: Aranyhomok Lázár István: S középen ott a Velencei-tó... Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság. Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát. Tüskés Tibor: A nyugati kapu. Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Erdők és utak ölelésében. Őriszentpéter monográfiája. 996-1996. Szerk.: Dr. Horváth Sándor. Őriszentpéter, 1998, Őriszentpéter Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.