A debreceni színészet története. Szerk.: Katona Ferenc. Debrecen, 1976, Debreceni Megyei Városi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
(Thomas) Moore: Egy irlandus' útazása az igaz vallás' felkeresése végett. Irland népe' ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet. Nagyváradon, 1836, Tichy János, 294+285+9 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, az elejéről és a végéről két-két lap kijár, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.