Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1871649
15012
334
Books: Travelling, Local History
3 db keszthelyi helytörténeti könyv: Klempa Károly és a keszthelyi premontrei gimnázium (1991); Keszthely (1962); Keszthely, Festetics-kastély (1990). Papír-, vászon- illetve kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1876566
15013
334
Dr. Juhász Árpád-Dr. Gál Éva: A budai hegyvidék. Bp., 1988, Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.
1871646
15014
334
Debreceni képeskönyv. Összeáll.: Ecsedi István. Bp., é. n., Somló Béla. Kicsit kopott vászonkötésben. 1875674
15015
334
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
1872743
15016
334
Bolla Dezső-Holczman Györgyné: Csepeli helyismereti bibliográfia. Bp., 2009, Csepel Vállalkozás-fejlesztési Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
1873171
15017
334
Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1984, Szépirodalmi. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
1872960
15018
334
Magyarország Gyógyfürdői. Kiadja a fürdőügyi Igazgatóság Bp., 1949. 64p.
1815430
15019
334
Schwarz Katalin: Pest-budai Hírmondó 2. Bp., 1989
1651210
15020
334
1831059
15500
334
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
1832154
15502
334
1830729
15504
334
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF