Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
M. Platen: Die Neue Heilmethode. II. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart, , Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, hiányzó táblákkal, 874-879 oldalak között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, német nyelven./ Linen-binding, without tables, from 874 to 879 without pages, some pages are coming out, in German language, in poor condition.
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Bp., 1922, Szent István Társulat. Második kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél javított oldallal, de egyébként jó állapotban.
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.