Bücher: Militaria Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1815560
16643
334
Books: Military
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel
1830872
16644
334
Books: Military
Marx: A háborúról és a hadseregről. Vál. és szerk.: Dr. Kocsis Bernát. Bp.,1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült műanyag védőborítóval, de egyébként jó állapotban. 1830793
16645
334
Books: Military
Bimbó József: A légierő a háborúkban. Bp.,1973, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
1788674
16646
334
Books: Military
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF