Vasutas évkönyv az 1933. évre. Bp.,1933, MÁV. Betegségi Biztosító Intézet, 272 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A MÁV vezetőségének és főosztályok vezetőségének, és az állomásfőnökök, névsorával. Magyar Légiforgalmi Rt. és a Balatoni Hajózási Rt. névsorával. A különféle vasutas egyesületek felsorolásával. Fontos mindennapi tudnivalókkal, közte vonatindulásokkal, és díjszabással. A könyv végén Budapesti kalauzzal, és a székesfőváros utcanévjegyzékével. Számos korabeli reklámmal.
Százéves a MÁV szegedi igazgatósága. Fejezetek a Vasútigazgatóság történetéből. 1888-1988. Bp.-Szeged, 1988, Közlekedési Múzeum-Vasútigazgatóság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.