Pósa Lajos: Hegedűszóban szép mese. Kiadja: Pósa Lajosné. Bp., 1908, "... https://www.darabanth.com/de/334-Fernauktion/334.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500017/Posa-Lajos-Hegeduszoban-szep-mese-Kiadja-Posa-Lajosne-Bp-1908-Patria-128-p-Elso-k~II1872983
1872983
17378
334
Beschreibung: Pósa Lajos: Hegedűszóban szép mese. Kiadja: Pósa Lajosné. Bp., 1908, "Pátria", 128 p. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, a címlapon intézményi bélyegzővel.
: ra