Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD

Beschreibung:

Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I-III. Összes Munkái XIII-XV. Bp.,1902, Révai. Kiadói szecessziós. festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel, az I. kötet elülső szennylapján kisebb hiány, sérülés, a III. kötetet elülső szennylapján hiány, sérülés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor