Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd ... https://www.darabanth.com/de/333-Fernauktion/333.0/Numismatik/Militaria~2000017/Osztrak-Magyar-Monarchia-1915-Festung-Krakau-1914-1915-Krakko-Erod-1914-1915-Br-jelveny-L~II1766481
1766481
31205
333
Military
Numismatik
Beschreibung: Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd 1914-1915)" Br jelvény, "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" gyártói jelzéssel. Szign.: K. Korschann (34x40mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Fort Krakow 1914-1915)" Br badge, with "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" maker's mark. Sign.: K. Korschann (34x40mm) C:AU patina on the reverse
: ttg