Flohmarkt

Zahl der Lose: 330

Régi színházi látcső, gyöngyház berakással, sérült, "Leyritz Árpád látszerész Temesvár" feliratú, kissé kopott, sérült tokban
11582.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyergyák jelzéssel: Furulyázó pásztor. Olaj, vászon, keretben, 36×48 cm
11583.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Boldogkőváralja. Olaj, karon, keretben, 22×27 cm
11584.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bakonyi jelzéssel: Házudvar virágokkal. Olaj, karon, keretben, 20×25 cm
11585.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lázár Szilárd (?-?): Alvó gyermek. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
11586.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csillagdíszes réz asztali tartó, kis kopásokkal, m: 39 cm
11588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mária a Jézuskával, üvegezett szalmakép, keretben, 30×16 cm
11589.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1969 A KFKI Petőfi SK által alapított Reaktor Kupa tájékozódási futóverseny vándordíja, fém, m: 34 cm
11590.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti jelenetekkel díszített fa doboz, kopott, d: 13 cm, m: 15 cm
11591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Réz morzsalapát + kefe, h: 20 ill. 22 cm
11592.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerámia almasütő készlet. Bontatlan.
11593.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krisztus fej, karcolt falemez, keretben, 34×27 cm
11594.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF