Gyergyák jelzéssel: Furulyázó pásztor. Olaj, vászon, keretben, 36×48 c... https://www.darabanth.com/de/333-Fernauktion/333.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Gyergyak-jelzessel-Furulyazo-pasztor-Olaj-vaszon-keretben-36C39748-cm~II1860895
1860895
11583
333
Flea Market
Rufpreis:
9 000 HUF 24,39 EUR , 28,13 USD
Beschreibung: Gyergyák jelzéssel: Furulyázó pásztor. Olaj, vászon, keretben, 36×48 cm
: vörös_iván