Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1863809
15702
333
Books: Sports, Chess, Alpinism
Száz éves az MTK-VM Sportklub. Bp., 1988. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban. 1841585
15703
333
Major János-Nagy Béla-Szücs László: Fradi labdarúgószakosztály története. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben. 1864785
15704
333
Arató Géza et al.: Magyar sport. Bp., é. n., Reé László. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az elején két laza lappal, laza fűzéssel.
1866978
15705
333
2 db, labdarúgással kapcsolatos könyv
1847360
15706
333
Merész András: Labda a vízben! Minden, amit a vízilabdáról tudni érdemes. Bp., 2011. Kiadói kartonált kötés, DVD melléklettel, jó állapotban.
1847616
15707
333
Nagy Ferenc: Westernlovak. Kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Veszprém, 2004. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1846467
15708
333
Testnevelési utasítás II. rész, 2 db: 9. és 10. füzetek: Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a könyvtest kijár. Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. V. fejezet: Terepjátékok. Bp., 1926, Stádium, 146 p. Kiadói papírkötés, mellékletek nélkül. A Nagyadorogi Levente Egyesület bélyegzőjével.
1713425
15709
333
1832596
15710
333
Fodor Endre-Rázsó Pál-Schmitt Éva-Makrai Béla: Tollaslabdázás. Verseny és játékszabályok. Bp.,1979, Sport. Kiadói papírkötés.
1834407
15711
333
2200
Kárpáti György dr.: Itt állok megfürödve. Bp., 1981. Szerzői. Kartonált papírkötésben.
1834387
15712
333
4 db horgászattal kapcsolatos könyv: A harcsa és horgászata, Horgászati alapismeretek, Különféle halaink és horgászatuk, A ponty és horgászata.
1833184
15713
333
Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, papír védőborítóval gazdag képanyaggal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF