15704.
Beendet 333. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Arató Géza et al.: Magyar sport. Bp., é. n., Reé László. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az elején két laza lappal, laza fűzéssel.