Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 83

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. V. kötet I. rész. Európa. Az Alpok és a Kárpátok hegyvidéke. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1899, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
16958.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Szabó Zoltán: A növények szervezete. Az általános növénytan elemei. Bp.,1922, Szerzői kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.  Dr. Hauser János (1891-1964) mezőgazdasági mérnök, főiskolai tanár névbejegyzésével.
16959.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kevey Balázs: Magyarország erdőtársulásai. Nyugat-Magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar Növénytani Tanszék, TILIA Vol. XIV. Sopron, 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
16960.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Debreczey Zsolt - Dr. Rácz István: Fenyők a Föld körül. Bp., 2000, Dendrológiai Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16961.

Rufpreis:
5 000 HUF

16962.

Rufpreis:
4 000 HUF

16963.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Carl Zehden: Handels-Geographie auf Grundlage der neuesten Forschungen und Ergebnisse der Statistik. Wien, 1876, Alfred Hölder, 6+515 p.+1 kihajtható térkép-melléklettel. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, megerősített kötéssel, szakadozott térkép-melléklettel./ Linen-binding, damaged, in German language.
16964.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aussereuropäische Erdteile. E. von Seydlitz'sche Geographie III. kötet. Breslau, 1927, Ferdinand Hirt. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval./ Linen-binding, with worn and spotty cover, in German language.
16965.

Rufpreis:
1 800 HUF

16966.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prof. Dr.Görgényi-Göttche Oszkár: Tuberkulose im Kindesalter. Wien, 1951, Springer. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.  Mirkovits Gusztáv (1919-1996) orvos, egyetemi tanárnak szóló ajándékozási sorokkal egy tanítványától, dátumozva (1952. XII. 24.)
16967.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
16968.

Rufpreis:
800 HUF

16969.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF