Dr. Fortnet Béla - Dr. Paul Benő: Allergia és allergiás betegségek. Belgyógyászati klinikai tanulmány allergiás jelenségekről és kórképekről. Bp., 1938, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Stembridge, James H.: The World-Wide Geographies. 3. köt.: Exploring the British Isles. London, 1946, Oxford University Press. Vászonkötésben, jó állapotban.
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. Bp.,é.n., Novák és Társa. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel, névbélyegzővel.
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva.
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.