Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szöve... https://www.darabanth.com/de/333-Fernauktion/333.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500009/Ferenczy-L-Tamas-Hangyaallam-es-felhokarcolo-Bp-1937-Dante-Szovegkozti-es-egeszoldala~II1641463
1641463
16976
333
100
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tánczos_gábor