Kisgyermekek nagy mesekönyve. Bp.,1972, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/333-Fernauktion/333.0/Bucher/Bucher-Marchen~1500018/Kisgyermekek-nagy-mesekonyve-Bp-1972-Mora-Ferenc-Konyvkiado-Kiadoi-felvaszon-kotes-kop~II1867031
1867031
17198
333
Books: Tales
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Kisgyermekek nagy mesekönyve. Bp.,1972, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor