Stefan Niemayer második világháborús témájú könyvei, 7 db: Adolf Hitler története, Hitler. Hitler elmenekült?, Az SS története, Hess, a rejtély, Himmler, a tömeggyilkos, Adolf Eichmann, milliók gyilkosa, Heydrich, a könyörtelen, Bp.,1997-2004, Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Emma Baumacher: Náci hadvezérek+Kesserling, a szürke eminenciás. Carus T.: Az I. világháború nagy csatái. Bp.,2007-2008, Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1899. Athenaeum, X+329+2 p. Kiadói egészvászon borítóban, kopott borítóval. Első kiadás.
Dr. Vosberg-Rekow: Die Politik der Handelsverträge in ihren Grundzügen gemeinfasslich dargestellt. Schriften der Centralstelle für Vorbereitung von Handelsverträgen. III. Heft. Berlin, 1898, Siemenroth&Troschel, VIII+189 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
M(ax) Beer: A szocializmus és a társadalmi harcok története. II. kötet. Középkor. Fordította: Migray József. Bp.,1923, Népszava, 112 p. Papírkötésben, a borítója sérült, hiányos, a lapok szélei szakadozottak.