A Nagy Háború írásban és képben.összesen 6 kötet I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.
Név és tárgymutató Marczali Henrik Magyaroroszág története II: József korában cz. munkája 1., 2., 3.. kötetéhez. Bp., 1888. MTA. 440p. Korabeli kissé foltos, egészvászon kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva