Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Budai Atlantisz. A Budai Szent Imre Kollégium (1900-1948) és az utána következő félszázad (1949-2004) története. Szerk.: Harsányi László - Mátrai Miklós. Bp., 2004, BME Baross Gábor Kollégiuma. Papírkötésben, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván