16856.
Beendet 333. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Növényvédelem és Kertészet színes képsorozatai. II. kötet. Szerk.: Kerekes Lajos. A gyümölcs kártevői II. Szőlő kártevők. Bp.,[1943],Stephaneum-ny., 40 t. Kiadói illusztrált félvászon mappa, kopott gerinccel.