Molnár Pál: Hogy lehet a tyuktenyésztés a falu életének könnyítője? Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara Kiadványai. 1931. 3. sz. Kaposvár, 1931, Uj Somogy-Nyomda és Lapkiadó Rt., 60 p. Második, és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel.