15765.
Beendet 332. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve, Bp. 1963, Sport Sakkönyv. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 3350 példányban.