Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

Alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német segédszótár, pótlékul minden eddig megjelent magyar-német zsebszótárakhoz. I-II. rész. (Egybekötve.) I. rész: Első vagy magyar-német rész. II. rész. Második vagy német-magyar rész. Bp.,1845, Kilián György, 6+211+5+161 p. Kopott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor