Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 203

15036.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schwarz Katalin: Pest-budai Hírmondó 2. Bp., 1989
15037.

Rufpreis:
800 HUF

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Kiváló állapotban.
15038.

Rufpreis:
1 800 HUF

Baktay Ervin: A világ tetején I. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
15039.

Rufpreis:
2 400 HUF

15040.

Rufpreis:
1 800 HUF

15041.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15042.

Rufpreis:
4 000 HUF

15043.

Rufpreis:
1 400 HUF

15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

15045.

Rufpreis:
1 000 HUF

15046.

Rufpreis:
1 000 HUF

15047.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF