Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Zigány Árpád. Bp.,én.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 568 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.