Komakichi Nohara: Das Wahre Gesicht Japans. Ein Japaner über Japan. Dresden,1935,Zwingerverlag. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés./Linen-binding, with black and white photographs, in German language.