15023.
Beendet 332. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Dr. Biró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedüs Loránt elÅ‘szavával. Bp., 1929, Novák R. és Társa. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, az eredeti illusztrált papÃrborÃtót az elülsÅ‘ szennylapra ragasztották, kopott, szakadozott állapotban.