Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Bp, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas.
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.
1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.
Dr. Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működési köre az igazságügyi közszolgálatban. Bp., 1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Márkus Samu-ny.), XVI+975 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított pótolt gerinccel, a hátsó előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon névbejegyzésekkel, és névbélyegzős névbejegyzéssel. Első kiadás.