17180.
Beendet 332. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Lambrecht Kálmán: Az ősember. + Az ősember elődei. Ősvilágok élete. Bp.,1926-1927, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, az egyik kötet fűzése laza.