Camille Flammarion: A csillagok világa. Népszerű csillagászat I-II. kötet. (Egyben.) Ford. Zempléni P. Gyula. Bp., 1898, Vass József. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borító kopott, a hátsó borító foltos.