Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklye gyűjtemény és Kossuth-Muzeum képtárából valók. Bp.,1906, Vass József, (Révai és Salamon-ny.),143+1 p.+ 12 t. (Egészoldalas színes illusztrációkkal.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott